Balanční židlička

S velkým potěšením vám představujeme náš vlastní produkt: BALANČNÍ ŽIDLIČKU JIRKA, na které se téměř rok pracovalo a kterou nyní můžete zakoupit jedině přes naši společnost.
 
Proč jsme přidali tuto židličku mezi naše produkty? Důvod je jednoduchý. 
Protože je: 
naprosto unikátní a skutečně funguje
tlumí a odstraňuje bolesti zad, šíje a páteře
posiluje a stimuluje zádové a břišní svalstvo 
a je cenově dostupná
 
I když se musíme přiznat, že prodávat tento produkt jsme původně nechtěli, a rozhodli jsme se k tomu až po několika měsících testování a v důsledku proseb a naléhání těch, kteří měli možnost si tuto židličku vyzkoušet a kteří z ní byli naprosto nadšeni. 
 
Jak vznikala BALANČNÍ ŽIDLIČKA JIRKA:
S nápadem na sestrojení této balanční židličky přišel náš firemní obchodní ředitel, který již více jak pět let úspěšně zápolí s rakovinou kostní dřeně. Vzhledem k tomu, že tato nemoc mu způsobuje silné křeče a bolesti a také mu tato nemoc přivodila i polyneuropatii, tak měl velice dobrou představu a také důvody, vymyslet něco, co by jemu a dalším lidem dokázalo reálně pomoci.
S velkým potěšením vám představujeme náš vlastní firemní produkt: BALANČNÍ ŽIDLIČKU, kterou si nyní můžete zakoupit u naší společnosti.
 

MÁME KLÍČ K VAŠIM BOLAVÝM ZÁDŮM

--
Naše balanční židlička, je především určena pro lidi se sedavým zaměstnáním a namáhanou páteří a klouby, jako jsou účetní, programátoři, administrativní pracovníci, řidiči, studenti nebo zahrádkáři a všeobecně pro lidi, trpící bolestmi zad, šíje, hlavy, beder, pánve a páteře.

Naše balanční židlička je koncipována tak, aby vám dokázala nahradit a kompenzovat nedostatek zdravého pohybu a cvičení, kterému jste vystaveni při sedavém zaměstnání nebo z činností a profesí, které dlouhodobě zatěžují vaši páteř a zádové svaly a odstraňuje negativní vlivy působící na páteř.

Díky sezení na naší balanční židličce posílíte krátké svaly páteře a pánve, odstraníte svalový stres a napětí a to díky tomu, že naše balanční židlička posiluje a zpevňuje svaly, které jsou důležité pro správné držení těla.
 
--
Jak vznikala BALANČNÍ ŽIDLIČKA:
S nápadem na sestrojení této balanční židličky přišel náš firemní obchodní ředitel, který již více jak pět let úspěšně zápolí s rakovinou kostní dřeně. Vzhledem k tomu, že tato nemoc mu způsobuje silné bolesti, záchvaty a křeče, a také mu tato nemoc přivodila i polyneuropatii, tak měl velice dobrou představu a také důvody, vymyslet a sestrojit něco, co by jemu a dalším lidem dokázalo reálně pomoci.
 

Vaše zádové a břišní svaly při sezení na naší židličce neustále pracují a posilují se a to i bez vašeho aktivního zapojení se.