Balanční židlička AKTIV

S velkým potěšením vám představujeme náš vlastní produkt: BALANČNÍ ŽIDLIČKU JIRKA, na které se téměř rok pracovalo a kterou nyní můžete zakoupit jedině přes naši společnost.
 
Proč jsme přidali tuto židličku mezi naše produkty? Důvod je jednoduchý. 
Protože je: 
naprosto unikátní a skutečně funguje
tlumí a odstraňuje bolesti zad, šíje a páteře
posiluje a stimuluje zádové a břišní svalstvo 
a je cenově dostupná
 
I když se musíme přiznat, že prodávat tento produkt jsme původně nechtěli, a rozhodli jsme se k tomu až po několika měsících testování a v důsledku proseb a naléhání těch, kteří měli možnost si tuto židličku vyzkoušet a kteří z ní byli naprosto nadšeni. 
 
Jak vznikala BALANČNÍ ŽIDLIČKA JIRKA:
S nápadem na sestrojení této balanční židličky přišel náš firemní obchodní ředitel, který již více jak pět let úspěšně zápolí s rakovinou kostní dřeně. Vzhledem k tomu, že tato nemoc mu způsobuje silné křeče a bolesti a také mu tato nemoc přivodila i polyneuropatii, tak měl velice dobrou představu a také důvody, vymyslet něco, co by jemu a dalším lidem dokázalo reálně pomoci.

Detailní popis:

 • Ručně vyráběný menší a mnohem více měkčí polyuretanový sedák v černé barvě.
 • Speciální balanční mechanismus, pod sedákem, pro vychýlení rovnováhy.
 • Pevná kovová nosná středová tyč.
 • Výškově stavitelný sedák plynovým pístem.
 • Luxusní leštěný spodní kovový kříž.
 • Bez koleček s ochranou proti uklouznutí.
 • Celkově nižší posed - vhodný pro ženy a pro aktivní cvičení a fitness.

--

Pro koho je tato židlička AKTIV vhodná? Využije ji každý kdo:

 • Miluje aktivní pohyb a fitness.
 • Se chce zbavit bolestí zad, šíje a páteře.
 • Potřebuje zpevnit a posílit zádové svaly.
 • Potřebuje zpevnit vnitřní břišní svaly.
 • Chce mít stabilizovanou páteř a pevnou chůzi.
 • Chce získat pěknou postavu.

--

Při pravidelném používání balanční židličky, již během pár dnů, pocítíte značný rozdíl. Vaše chůze bude jistější a pevnější. Vaše záda, hruď a ramena budou více stabilizovaná. Během pár týdnů budete mít mnohem lepší držení těla, budete chodit s větší jistotou a sebedůvěrou. A po několika měsících se toto posilování projeví i viditelně na vašich zpevněných svalech.
--
Balanční židličku AKTIV si můžete dlouhodobě zapůjčit za 450 Kč měsíčně.
 

 

On-line Kupní smlouva
Předmět on-line Kupní smlouvy:
Tato Smlouva se uzavírá na základě svobodné a vážné vůle kupujícího, který projevil zájem o nabízené zboží, které prodává prodávající. Tato Smlouva se tedy uzavírá mezi prodávajícím: DA & DB czech projekt s.r.o., Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5 a kupujícím, jenž vyplnil on-line objednávkový formulář.
 
Podmínky:
Kupující si objednává balanční židličku nebo balanční sedák. Přesný model produktu si kupující vybere v on-line objednávkovém formuláři na těchto webových stránkách prodávajícího. 
Objednávka je považována za závazně uzavřenou v okamžiku uhrazení zálohy nebo celé kupní ceny.
Uhrazená kupní částka nebo záloha, je nevratná.
 
Uhrazení kupní ceny
Částku odpovídající kupní ceně vašeho vybraného modelu uhraďte pod celým svým jménem, formou Poštovní poukázky C, na adresu skladu židliček: DA & DB czech projekt s.r.o., Štěrkoviště 1295, 765 02 Otrokovice.
Případně si můžete pro židličku přijet osobně a uhradit ji až přímo na adrese výdejního místa (Otrokovice).
 
Záruka:
Na balanční židličku nebo balanční sedák poskytujeme 24.měsíců záruku na celkovou konstrukci židličky a 12.měsíců záruku na balanční mechanizmus.
Záruku je možné uplatnit pouze na vady způsobené „únavou“ materiálu, nikoliv na manuální poškození, poškrábání a jiné poškození, způsobené individuálním špatným zacházením.
 
Servis:
Po dobu záruky je případný servis a výměna komponentů zdarma.
Po záruční době poskytujeme servis a opravy za cenově výhodných podmínek.

On-line Smlouva o zapůjčení balanční židličky

Předmět on-line Smlouvy:
Tato Smlouva se uzavírá na základě svobodné a vážné vůle klienta, který projevil zájem o nabízené zboží, které poskytovatel půjčuje za úplatu. Tato Smlouva se tedy uzavírá mezi poskytovatelem: DA & DB czech projekt s.r.o., Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5 a klientem, jenž vyplnil on-line objednávkový formulář.

Podmínky:
Klient si objednává zapůjčení balanční židličky. Přesný model produktu si kupující vybere v on-line objednávkovém formuláři na těchto webových stránkách prodávajícího.
Objednávka je považována za závazně uzavřenou v okamžiku uhrazení poplatku ve výši 2.590 Kč.
Uhrazený poplatek je nevratný.

Uhrazení poplatku:
Poplatek uhraďte pod celým svým jménem, formou Poštovní poukázky C, na adresu skladu židliček: DA & DB czech projekt s.r.o., Štěrkoviště 1295, 765 02 Otrokovice.
Případně si můžete pro židličku přijet osobně a uhradit ji přímo na adrese výdejního místa (Otrokovice).

Záruka:
Balanční židlička se neprodává, ale pouze půjčuje k užívání na dobu neurčitou. Proto na balanční židličku neposkytujeme žádnou záruku.

Výše půjčovného za balanční židličku činí 450 Kč měsíčně a hradí se měsíčně, vždy do 20.dne každého kalendářního měsíce, ve kterém ji měl klient v užívání. Půjčovné se hradí do doby ukončení této Smlouvy a vrácení zapůjčené balanční židličky zpět poskytovateli.