Spolupráce

Každý zaregistrovaný klient se současně stává členem slevového obchodního sdružení s názvem Bonus***Klub. Každý registrovaný člen má možnost nejen nakupovat, ale také může naše produkty nabízet dalším lidem.

Jak funguje spolupráce: 

Nemusíte se zásobovat a nakupovat naše zboží do vlastních zásob a pak se jej snažit složitě přeprodávat za vyšší cenu dalším zájemcům. Naše nabídka je mnohem jednodušší a efektivnější.

Úplně vám postačí, pokud se zdarma zaregistrujete do našeho Bonus***Klub a následně svým přátelům, kolegům nebo novým klientům, pouze doporučíte naše produkty a návštěvu našeho webu. Tito lidé se zaregistrují a jednoduše si objednají svůj vybraný výrobek. Jakmile si váš klient u nás nakoupí, získáte od nás odměnu. Výši odměn se dozvíte po vytvoření svého nákupního účetu.

A jak se dozvíte, že máte nárok na vyplacení odměny? Jednoduše. Veškeré potřebné údaje o vás již máme (z vaší registrace) a tak vám na váš E-mail vždy přijde faktura s vyčíslenou částkou a za co byla tato částka vyplacena. Ještě ten den vám prostřednictvím poštovní poukázky pošleme peníze na vaši uvedenou adresu. Spolupracovat s námi, je opravdu jednoduché.