Spolupráce

Každý klient, který si zakoupí kterýkoliv z našich produktů, se automaticky stává členem slevového a odměňovacího sdružení s názvem Bonus***Klub. Tento náš člen, má možnost (nikoliv povinnost) nejen nakupovat, ale také naše produkty nabízet dalším lidem a za to získávat opravdu zajímavé odměny, výhody a slevy.

Jak funguje spolupráce: 

Nemusíte se zásobovat a nakupovat naše zboží do vlastních zásob a pak se jej snažit složitě přeprodávat za vyšší cenu dalším zájemcům. Naše nabídka je mnohem jednodušší a efektivnější.

Úplně vám postačí, když svým přátelům, kolegům nebo novým klientům, pouze doporučíte naše produkty a návštěvu našeho webu. Tito lidé si následně objednají svůj vybraný výrobek. Jakmile si tento váš klient u nás nakoupí, Vy získáte odměnu. Výše odměn je uvedena v jednotlivých prezentacích u každého produktu a projektu.

A jak se dozvíte, že máte nárok na vyplacení odměny? Jednoduše. Veškeré potřebné údaje o vás již máme (uvádíte je při každém nákupu) a tak vám na váš E-mail vždy přijde faktura s vyčíslenou částkou a za co byla tato částka vyplacena. Ještě ten den vám prostřednictvím poštovní poukázky pošleme peníze nebo slevový poukaz na vaši uvedenou adresu. Spolupracovat s námi, je opravdu jednoduché a výhodné.