Kariéra

Spolupracujte s naší společností a staňte se DA&DB partnerem. Získejte skvělou práci, která vás bude bavit, získáte a ušetříte spousty času pro své koníčky a rodinu a především si dobře vyděláte.

Sortiment, který nabízíme je žádaným a oblíbeným zbožím, které se téměř samo nabízí a proto není nutné klienty zdlouhavě přesvědčovat nebo hledat různé nesmyslné prodejní techniky či argumenty, jak jim naše produkty prodat či vnutit. Lidé si je od vás budou brát doslova sami. Jen musíte vědět co a jak říci. To vše se dozvíte na našem vstupním proškolení, které je pro vás zajištěno.

 

Tak jako mnoho jiných společností, i ta naše pro své DA&DB partnery nabízí motivační benefitní program v podobě AUTO PROGRAMU a BYTOVÉHO PROGRAMU, který je určen pro úspěšné DA&DB partnery. Díky tomuto benefitnímu programu můžete získat služební automobily nebo možnost pořídit si služební byt ve vašem městě.

 

Jak získat nový služební automobil:
Jakmile dosáhnete stanovených výsledků (za odvedenou práci sbíráte takzvané PRETIUM kredity), můžete si za tyto KREDITY pořídit nový služební automobil dle vlastního výběru.
Uhradíte si jen nepatrnou zálohu z ceny automobilu a místo prokazování příjmů a shánění a vyřizování peněz a úvěru na zbytek ceny, budete platit pronájem ve výši pouhých 2.500 Kč až 3.500 Kč měsíčně (dle ceny vozu). Automobil navíc můžete po dvou letech odkoupit do osobního vlastnictví a okamžitě jej prodat s velkým ziskem. 

 

Jak získat služební byt nebo dům:
Jakmile dosáhnete stanovených výsledků (za odvedenou práci sbíráte takzvané PRETIUM kredity), můžete si za tyto KREDITY pořídit služební byt či dům dle vlastního výběru.
Uhradíte jen kauci a místo prokazování příjmů a shánění a vyřizování hypotéky budete platit pouze směšný pronájem ve výši pouhých 2.500 Kč až 5.000 Kč měsíčně (cena pronájmu se stanovuje podle hodnoty bytu či nemovitosti). Tuto nemovitost navíc můžete po pěti letech odkoupit za 50% hodnotu do osobního vlastnictví.

 

Provize

A co říkáte na naši firemní politiku „PROVIZE BEZ ČEKÁNÍ
V moderním světě je dnes již zcela běžné, že lidé dostávají týdenní výplaty nebo alespoň zálohy. Podporuje se tak ekonomika, trh, podnikání a především je to velice motivující argument. Proto jsme se rozhodli zavést ještě o něco lepší variantu než jsou týdenní provize a tak se můžete těšit na provize, které vám vyplatíme do 24.hodin. 

  1. Při zahájení spolupráce není třeba hned pořizovat ŽL.
  2. Nemusíte mít žádný vlastní bankovní účet.
  3. Nemusíte mít maturitu ani praxi v přímém prodeji.

 

  • Veškeré odměny a provize vyplácíme na naši anonymní Karetní peněženku.
  • Karetní peněženku vám osobně přivezeme a předáme vám ji po vašem proškolení.
  • Na Karetní peněženku si můžete vkládat i své vlastní finanční prostředky, ne jen ty, které si vyděláte u nás.
--
 
Jak funguje Karetní peněženka:

Jedná se o plnohodnotnou platební kartu, která však není spojena s žádným bankovním účtem.
Není na ní uvedeno vaše jméno ale pouze přidělené ID číslo - je tedy naprosto anonymní.
Hotovost z bankomatů a platby u obchodníků po celém světě jsou samozřejmostí.
Je to ideální nástroj pro bezpečné a anonymní platby na internetu.
Karta je bezkontaktní.